Strojní výroba

Výroba

– Svařování – elektrodou, svařování metodou MIG/MAG, WIG/TIG, plamenem, nastřelování šroubů

– Výroba lehkých ocelových konstrukcí – výroba a montáž ocelových konstrukcí, výrobní skupina C dle ČSN EN 1090-1 +A1 (732601)

– Typizovaná výroba – skříňové, nástěnné, kompenzační a zakázkové rozvaděče, zakázkové konstrukce, ovládací pulty, technologické kabiny, atd.

Služby

– Konstrukční a výrobní příprava – zpracování technické dokumentace (dwg, dxf soubory), technologická příprava, 3D modely

Technologické kabiny

Spolu s rozváděčovou technikou vyrábí naše firma svařované či šroubované konstrukce technologických pracovišť pro řízení výrobních procesů. Provedení těchto pracovišť odpovídá moderním požadavkům pro komfort obsluhy, které odpovídá hygienickým normám pro pracovní činnost dispečerů se sofistikovanými technologiemi.
Pracoviště jsou prachotěsná, odhlučněná, klimatizovaná, mohou být vybavena antireflexním prosklením. Jsou vyráběna a instalovaná dle individuálních požadavků zákazníka.

Katalogový list technologických kabin (velíny) najdete ZDE.

Ocelové konstrukce

Spolu s rozváděčovou technikou vyrábí naše firma speciální konstrukce pro elektrorozvody v těžkém průmyslu. Vycházíme při návrhu konstrukcí z dlouhodobých zkušeností z výroby rozvaděčů a požadavků norem na jejich montáž v provozech.
V dnešní době má velký význam efektivní hospodaření s energií, a proto je nutností v energovodech měřit objemy medií. Zabýváme se montáží měřidel a clon do potrubí. Firma vyrábí specifické konstrukce pro hydraulické agregáty, které mohou být vybaveny elektroinstalací. Máme odzkoušené řešení krytů pro hydrauliku odolných proti prachu, proti stékající vodě, odhlučněné a všechny provedení zároveň s přirozenou nebo nucenou ventilací proti přehřívání hydraulických systémů. Provádíme běžné ocelové konstrukce, lehké haly, přístřešky, obslužné lávky na provozech, zakázkovou výrobu konstrukcí dle požadavků zákazníka, a to dle jeho výrobní dokumentace, nebo si jí zpracujeme.

Zde si můžete prohlédnout kompletní produktový list ocelových konstrukcí.

Powered by themekiller.com